De workshop Etikettering onbewerkte AGF is voor medewerkers van AGF bedrijven die zich bezig houden met het etiketteren van onbewerkte AGF producten of het controleren van etiketten van onbewerkte AGF producten en hun (directe) leidinggevenden.
Aan het eind van de workshop zijn de deelnemers in staat zowel een etiket op te stellen voor onbewerkte AGF producten als het controleren van etiketten van onbewerkte AGF producten. De deelnemers weten waaraan deze etiketten wettelijk gezien moeten voldoen.
Bedrijven van wie de relevante medewerkers deze workshop hebben gevolgd hebben een aanzienlijke daling van het aantal retourzendingen als gevolg van verkeerd geëtiketteerde producten en daarmee een verlaging van hun foutkosten.
23 november 2023, 19 november 2024
Den Bosch
3,0 uur
€ 385
Op de hoogte blijven? Meld je gratis aan voor de nieuwsbrief
Door bundeling van alle expertises helpt Normec Foodcare met allerhande vraagstukken en oplossingen op het gebied van procesbeheersing, kwaliteit en voedselveiligheid, laboratoriumonderzoek, smaaktesten, QA-automatisering, flexibele inzet van kwaliteitsmanagers en keurmeesters, opleidingen en trainingen, risicomanagement en etiketcontrole.
Wil u meer weten? Neem contact met ons op.
Ben jij enthousiast over deze e-learning module? Bekijk dan de andere e-learning modules en trainingen in ons aanbod. Natuurlijk kan je ons ook altijd bellen voor een adviesgesprek, we horen graag van je!