Volg nu de training Verificatie via ons blended concept! Dit houdt in dat de deelnemers vooraf een (gratis) e-learning volgen, waarna de deelnemers en docent in een online omgeving de belangrijkste informatie samenvatten. Je betaalt enkel de kosten voor het bijwonen van de online training. Voor deze training geldt een e-learning met de duur van ongeveer 60 minuten en een online bijeenkomst van 4 uur. De deelnemer ontvangt het lesmateriaal in PDF en na afloop een certificaat.
Na afloop van deze workshop kun je de definitie van verificatie benoemen, kun je uitleggen wanneer het uitvoeren van een verificatie gewenst of noodzakelijk is en ben je in staat om een verificatie uit te voeren en te rapporteren.
Geen data bekend
n.t.b.
2,0 uur
€ 335
Op de hoogte blijven? Meld je gratis aan voor de nieuwsbrief
Door bundeling van alle expertises helpt Normec Foodcare met allerhande vraagstukken en oplossingen op het gebied van procesbeheersing, kwaliteit en voedselveiligheid, laboratoriumonderzoek, smaaktesten, QA-automatisering, flexibele inzet van kwaliteitsmanagers en keurmeesters, opleidingen en trainingen, risicomanagement en etiketcontrole.
Wil u meer weten? Neem contact met ons op.
Ben jij enthousiast over deze e-learning module? Bekijk dan de andere e-learning modules en trainingen in ons aanbod. Natuurlijk kan je ons ook altijd bellen voor een adviesgesprek, we horen graag van je!