De praktijk leert dat wijzigingen in de IFS-norm vaak een enorme impact hebben op kwaliteitssystemen en daardoor lastig in korte tijd te realiseren zijn. Daarom is het verstandig om er op tijd bij te zijn en je zo snel mogelijk te (laten) informeren over de voorgenomen wijzigingen. Om ervoor te zorgen dat jouw organisatie zo snel mogelijk aan de slag kan met versie 7, bieden wij een workshop IFS Food aan.
De versie van IFS 7 is gepubliceerd. Dit brengt een aantal veranderingen met zich mee:
Deze training is bedoeld voor kwaliteitsmanagers/medewerkers die (mede)verantwoordelijk zijn voor de implementatie van wijzigingen in de IFS 7 norm.
13 april 2023, 7 december 2023
Den Bosch
3,0 uur
€ 385
Op de hoogte blijven? Meld je gratis aan voor de nieuwsbrief
Door bundeling van alle expertises helpt Normec Foodcare met allerhande vraagstukken en oplossingen op het gebied van procesbeheersing, kwaliteit en voedselveiligheid, laboratoriumonderzoek, smaaktesten, QA-automatisering, flexibele inzet van kwaliteitsmanagers en keurmeesters, opleidingen en trainingen, risicomanagement en etiketcontrole.
Wil u meer weten? Neem contact met ons op.
Ben jij enthousiast over deze e-learning module? Bekijk dan de andere e-learning modules en trainingen in ons aanbod. Natuurlijk kan je ons ook altijd bellen voor een adviesgesprek, we horen graag van je!