Dit houdt in dat de deelnemers vooraf een (gratis) e-learning volgen, waarna de deelnemers en docent in een fysieke training van 3,5 uur de belangrijkste informatie samenvatten. Voor deze training geldt een e-learning met de duur van ongeveer 30 minuten en een fysieke training van ca. 3,5 uur. De deelnemer ontvangt het lesmateriaal in PDF en na afloop een certificaat.
Deze training is geschikt voor alle (nieuwe) medewerkers van de kwaliteitsafdeling.
Na afloop van de opleiding ontvang je een certificaat als bewijs van deelname.
Deze opleiding bieden wij zowel in-company (team) als open inschrijving (individueel) aan. Laat je gegevens achter voor een in-company training via het contactformulier en we nemen zo snel mogelijk contact met je op.
Voor een groot aantal van onze opleidingen bestaat een subsidieregeling waarmee een opleiding dus extra interessant wordt. Kijk voor meer informatie hier.
Bij Normec Training & Education geloven we dat leren een feestje is en daarom hebben we een totale leerervaring gecreëerd die alles omvat wat je nodig hebt in jouw organisatie. Kijk hier voor meer informatie.
Normec Training & Education is lid van NRTO. Wij hanteren de algemene voorwaarden van het NRTO en wij hanteren de gedragscode van de consumentenmarkt.